Jak znaleźć darmowe planery do wydruku?

Kwiecień 8, 2017

Planowanie swoich zajęć na nadchodzący dzień lub tydzień to bardzo ważna czynność. Powinniśmy jej poświęcać tych kilka minut dziennie, by finalnie pod koniec tygodnia móc z dumą spojrzeć na kartkę i uświadomić sobie, że wykonaliśmy wszystkie zadania zaplanowane na ten tydzień i możemy się zabrać za sprawne zaplanowanie kolejnego!

Trzeba przyznać, że planuje się dużo przyjemniej, gdy ma się do tego odpowiednie miejsce. Zwykła kartka w zeszycie może nie spełniać swojej roli, podobnie jak fiszka przyklejona do monitora. Dlatego warto znaleźć sobie specjalny planer – czyli po prostu szablon dzienny i tygodniowy, w którym notować będziemy ważne dla siebie rzeczy. Mogą to być urodziny bliskich, przypomnienie o konieczności zrobienia zakupów, przypomnienie o wizycie u lekarza, lista zadań na konkretny dzień – wszystko, co pomoże nam uporządkować chaos w swojej głowie, nadać poszczególnym zadaniom priorytety i umieścić je w konkretnym czasie do wykonania.

Pamiętajmy, że planer musi odpowiadać naszym potrzebom. Gdy będziemy chcieli znaleźć darmowy planer do wydruku w sieci, skupmy się na jego formie. Z pewnością znajdziemy mnóstwo przydatnych nam planerów, jednak nie każdy będzie dla nas dobry. Planer w formie jednostronicowego kalendarza z kratkami w miejscu poszczególnych dni będzie dobry, gdy chcemy w nim notować sobie ważne wydarzenia każdego dnia miesiąca. Z kolei planer w formie listy zadań na każdy dzień będzie dobry, gdy chcemy uporządkować wszystkie zadania do wykonania każdego dnia i nadać im kolejność – w ten sposób będą one najlepiej zaakcentowane.

Aby znaleźć darmowy planer, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „planer do wydruku„, ewentualnie z dopiskiem „darmowy”. Dzięki temu znajdziemy wiele ciekawych szablonów do pobrania na swój komputer – w formie odpowiedniej do wydrukowania. Takie szablony znajdziemy w różnych wersjach kolorystycznych, estetycznych i w różnych formach. Bez problemu uda nam się znaleźć taki planer, który będzie doskonale odpowiadał naszym osobistym potrzebom.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.