Przydatne gadżety reklamowe w postaci kalendarzy

Sierpień 11, 2020

Gadżety reklamowe to obecnie must have każdej firmy. Są one podstawą w działaniach marketingowych niezależnie od branży, w jakiej specjalizuje się firma. Dzięki nim w łatwy sposób nawiążemy nowe relacje biznesowe, wpłyniemy na pozytywną opinie o firmie oraz zbudujemy rozpoznawalną i cenioną markę.

Gadżety reklamowe możemy przekazywać naszym pracownikom podczas imprez firmowych, partnerom biznesowym podczas spotkań, klientom jako dodatek do zakupionych produktów oraz uczestnikom targów branżowych. Możliwości jest wiele. Najważniejsze jednak, aby zainwestować środki w gadżety, które są funkcjonalne oraz uniwersalne. Do takich gadżetów na pewno należą kalendarze reklamowe.

Główne zalety kalendarzy reklamowych

  •         Są one przydatne – to główna przewaga kalendarzy nad innymi gadżetami reklamowymi. Możemy mieć pewność, że zostaną one użyte niezależnie od płci odbiorcy oraz od wykonywanego zawodu
  •         Są doskonałym nośnikiem reklamy – kalendarze z logo firmy to wyjątkowa reklama. Jej główną zaletą jest długoterminowość.
  •         Do wyboru mamy wiele kalendarzy reklamowych – dzięki temu ich rodzaj dobierzemy idealnie do naszych potrzeb oraz odbiorców, których chcemy nimi obdarować
  •         Niski koszt produkcji – sprawia, że możemy zamówić duży nakład, a co za tym idzie nasza reklama dotrze do szerokiego grona odbiorców

Kalendarze reklamowe możemy zamówić w różnych formach oraz wielkościach. Wybór zależy tylko od naszych potrzeb oraz pomysłu jaki mamy na reklamę.

Rodzaje kalendarzy z logo firmy

  •         Trójdzielne – posiadają spora powierzchnię to umieszczenia reklamy firmy. Dzięki umieszczeniu aż trzech miesięcy na karcie kalendarza doskonale sprawdzają się podczas planowania działań firmy
  •         Dwudzielne – to mniejsza wersja kalendarza trójdzielnego
  •         Książkowe – docenione przez wszystkich zapracowanych. Są niezastąpione w pracy oraz w życiu prywatnym
  •         Biurkowe – najczęściej występują w formie piramidki. Wyjątkowo pomocne podczas pracy
  •         Listkowe – wersja mini kalendarzy z logo. Dzięki małym rozmiarom mieszczą się w portfelu, kieszeni lub przyborniku na biurku.

Kalendarze firmowe to jeden z najpopularniejszych nośników reklamy. Są one wyjątkowo funkcjonalne, uniwersalne, a dodatkowo dobrze zaprojektowane staną się piękną ozdobą w każdym biurze. Ważne, aby do ich projektowania podejść w sposób kreatywny, tak aby efekt końcowy doskonale prezentował naszą markę. 

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.