Praktyczny i elegancki organizer dla każdego pracownika

Marzec 20, 2017

Każdemu, kto prowadzi firmę, z pewnością zależy na dobrej organizacji pracy. Zdyscyplinowani pracownicy, wykonujący swoje zadania na czas i planujący z wyprzedzeniem – to marzenie niejednego szefa. Jak pomóc swoim pracownikom to osiągnąć?

Dobrym sposobem mogą być poręczne i praktyczne organizery. Wiele firm oferuje wykonanie takich kalendarzy na zamówienie – należy więc postarać się o to, aby były one charakterystyczną wizytówką firmy. Pomimo obserwowanego rozwoju nowoczesnych technologii, sporo osób wciąż woli korzystać z tradycyjnych rozwiązań. Wygodniej jest im tworzyć notatki odręcznie i zapisywać ważne spotkania czy terminy w papierowym kalendarzu. Można go również zabrać ze sobą w dowolne miejsce i w każdej chwili zanotować coś, co akurat się przypomni.

Projekt takiego organizera powinien uwzględniać kilka czynników. Po pierwsze, warto zadbać o solidną i trwałą okładkę. Często bowiem organizer jest przedmiotem, mającym służyć kilka lat – wymienia się jedynie jego wnętrze z kalendarzem. Okładka musi być więc odporna na zniszczenia, jakie mogą powstać przy noszeniu w torbie. Może być ona wykonana ze skóry naturalnej lub sztucznej, a na niej powinno oczywiście znaleźć się logo firmy. Na wewnętrznej stronie dobrze będą wyglądały przegródki na wizytówki firmowe czy też karty kredytowe. Można również uwzględnić przegródkę na pendrive. Nie bez znaczenia jest format – zbyt mały organizer może nie pomieścić ważnych informacji, zbyt duży będzie zaś nieporęczny. Format A5 wydaje się optymalny. Trzeba zadbać o odpowiednią ilość miejsca na notatki i solidny, trwały papier, z jakiego będzie wykonane wnętrze. W dużych korporacjach warto przygotować w środku stronę z najważniejszymi telefonami kontaktowymi. Do organizera powinien być także dołączony firmowy długopis.

Papierowe organizery wciąż są nieodłącznym elementem planowania pracy dla wielu osób, które cenią sobie wygodę korzystania z nich w każdej sytuacji biznesowej. Będą one zatem świetnym prezentem od firmy dla pracowników.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.