Kalendarze ze zdjęciami

Luty 28, 2017

Poczuć się niczym kreator, profesjonalny twórca czy gawędziarz, który opowiada pasjonujące historie i przywołuje rodzinne wspomnienia. To wcale nie jest takie trudne, co więcej – leży w zakresie możliwości każdego. Kalendarze ze zdjęciami to coś więcej niż spis dat i ważnych świąt, to wspaniała pamiątka lub prezent, który można samemu zaprojektować, wzbogacić o autorskie, artystyczne zdjęcia, wesołe selfie z szalonego wyjazdu czy fotografie dokumentujące szczęśliwy związek.

Taka fotoksiążka na pewno zostanie z nami na dłużej niż rok. Gdy już minie jej czas i zostanie zdjęta ze ściany czy biurka, pojawi się w domowej bibliotece lub wśród albumów.

Wakacje przez cały rok

Kto zimową porą nie lubi wspominać ciepłych, długich dni czy szalonych wakacji za granicą? Takie marzenia o powrocie minionego pozwalają przetrwać ciężkie dni w pracy czy brzydką pogodę. Kalendarze ze zdjęciami sprawią, że letnie przygody i dni będą żyły przez cały rok oraz motywowały do działania. A jednocześnie pozwolą na notowanie ważnych wydarzeń, przypomną o Święcie Trzech Króli czy zbliżającej się majówce. Są świetne do wspominania, ale też planowania kolejnych wojaży czy chwil spędzonych z bliskimi.

Organizacja przestrzeni oraz układu dat, stosunku miesięcy do zdjęć to wyłącznie indywidualna kwestia. Nie ma tutaj ograniczeń, a barierą jest tylko własna wyobraźnia.

Twórcze szaleństwo

Towarzyszą nam przez cały rok, stając się bohaterami codziennego życia. Dlaczego więc nie nadać im ciekawszej formy? Kalendarze ze zdjęciami są projektowane od początku do końca. Oznacza to, że jeśli mamy ochotę wzbogacić je o ramki, elementy scrapbookingowe, grafiki czy obiekty clipart, to jak najbardziej możemy to zrobić. Jest tam miejsce na romantyczne teksty, urywki historii, wierszy czy na cytaty z filmów. Słowem, na wszystko, na co mamy ochotę.

Autorski kalendarz to niezapomniany prezent dla bliskiej osoby, ale też nietypowa forma albumu ze zdjęciami wakacyjnymi. Taki element w biurze z pewnością sprawi, że wzrośnie ochota do pracy i chęć jak najszybszego powrotu do domu.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.