Kalendarze ścienne

Luty 6, 2017

Ich miejsce jest nad biurkiem, w korytarzu, niekiedy w samochodzie firmowym czy w prywatnej sypialni. Pojawiają się w domach, w pracy, na uczelni czy w szkole. Kalendarze ścienne towarzyszą nam każdego dnia i pozwalają odnaleźć się w świecie kolejnych świąt, imienin oraz zmian czasu z letni na zimowy. Nawigują, niekiedy edukują oraz zdecydowanie ułatwiają planowanie.

Funkcjonalne oraz gustowne kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne to prostota i przejrzystość. Obecnie można spotkać modele jednodzielne, czyli takie, w którym kartki ułożone są jedna na drugiej i sukcesywnie zrywane każdego miesiąca; ale też trójdzielne, które prezentują trzy miesiące jednocześnie. Obok nich pojawiają się kalendarze plakatowe, w których uwagę przyciąga duże zdjęcie, a daty pojawiają się jakby dodatkowo.

Ostatni z popularnych rodzajów to kalendarz spiralowy, który najczęściej wzbogacony jest o barwne zdjęcia doskonałej jakości i w całości wydrukowany na papierze fotograficznym. Wszystkie modele ścienne są funkcjonalne, bowiem pozwalają szybko zorientować się w datach. Można zaznaczać na nich ważne spotkania, czyjeś urodziny – trudno je potem przegapić, bowiem zakreślenia markerem od razu rzucają się w oczy. Jednak dzisiaj kalendarze ścienne pełnią nie tylko praktyczną rolę. Równie dobrze sprawdzają się jako ciekawa ozdoba, element dekoracyjny. Wszystko za sprawą doskonałych fotografii, które często zastępują obrazy. W zależności od preferencji mogą to być egzotyczne krajobrazy, sławni aktorzy czy modelki, zwierzęta, rośliny lub autorskie, abstrakcyjne grafiki.

Kalendarze ścienne na zamówienie

Gigabajty zdjęć przywiezione z wakacji czy fotografie dokumentujące 12 lat wspólnego życia. Każdy pomysł jest dobry, by stworzyć autorski kalendarz ścienny. Wystarczy wybrać odpowiednie obrazy i ich kolejność, a następnie zlecić ich druk i wykonanie profesjonalnej drukarni. Tym sposobem zyskujemy doskonałą, jedyną w swoim rodzaju pamiątkę czy prezent. Podarunki powstałe z własnej inicjatywy są znacznie bardziej doceniane.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.