Kalendarze do firmy

Sierpień 15, 2017

Wiadomo, że kalendarze są nieodłączną częścią ludzkiego życia. Dzięki nim można planować działania, umawiać wizyty i po prostu porządkować życie. Dobrze więc, gdy są one odpowiednio widoczne (np. na ścianie), by od razu wszystko z nich przeczytać.

Co można wybrać?

 

Kiedy chce się widzieć od razu zestawienie całoroczne, można postawić na kalendarze plakatowe, które na jednej stronie mają umieszczone wszystkie miesiące. Bardzo często od dołu i góry posiadają usztywniające listwy, które sprawiają, że kalendarz wygląda ładnie przez cały rok. Ten rodzaj kalendarza może stanowić świetną reklamę dla firmy – która będzie widoczna przez dwanaście miesięcy. Inną opcją są kalendarze składające się z trzynastu kartek, a na każdej z nich rozpisany jest jeden miesiąc. Taki rodzaj kalendarzy nazywa się jednodzielnymi. Są one dosyć tanie i bardzo wygodne w użytkowaniu. Przy tym zajmują na ścianie niewiele miejsca. Także i w tym kalendarzu można znaleźć miejsce na reklamę swojej działalności.

 

Kalendarz trójdzielny

 

To obecnie jeden z najpopularniejszych kalendarzy znajdujących się na drukarskim rynku. Jest to rozbudowana wersja kalendarza jednodzielnego, w którym jednocześnie widoczne są trzy kolejne miesiące. Każdy z nich posiada pełne kalendarium, numery tygodnia i bardzo często imieniny. Taki rozkład szczególnie przydaje się to w firmach, które planują działania z wyprzedzeniem. Taki kalendarz może stać się także ciekawym prezentem od firmy: oprócz pozytywnego wizerunku zapewnia się jej całoroczną reklamę w innym miejscu.

Kalendarz trójdzielny może być czarno-biały lub wydrukowany w pełnym kolorze. Najważniejsze jest to, że jest możliwa całkowita indywidualna personalizacja grafik kalendarza. Można w nim umieścić wybrane zdjęcia, logo, czy hasła zgodne z polityką organizacji. Drukarnie zazwyczaj posiadają bazę fotografii, ale oczywiście można wybrać własne. Co więcej, każdy egzemplarz może być opatrzony hasłami i danymi kontaktowymi, które zostaną wskazane przez składającego zamówienie.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.